Teams

Name Members Repositories
Avatar ties456-2014-3 Sarpola Johannes johesarp johannes.h.sarpola@student.jyu.fi Bonnaire Thomas thbonnai tom65380@ou... 4 members 5 repositories
Avatar ties456-2014-4 Rahaman Md Mofizur mdmoraha sohel3csedu@gmail.com Eljurkaev Bek kaeljurk kaeljurk@student.jyu.fi... 5 members 5 repositories
Avatar ties456-2014-5 Khandker Syed syibkhan bd.syed@gmail.com Reiter Carina careiter carina.reiter@yahoo.de Madlsper... 5 members 5 repositories
Avatar ties456-2014-6 Partanen Petri petmikpa petri.m.partanen@student.jyu.fi Räty Atte attoraty atte.t.raty@student.j... 4 members 5 repositories
Avatar ties456-2014-7 Gulpen Norbert nogulpen n.gulpen@student.maastrichtuniversity.nl Hyoju Sandesh samyoju sundesz@g... 3 members 5 repositories
Avatar ties456-2014-8 Guo Shuhang shguo gsh0804@gmail.com Fortunato Anggella anfortun anggy@correo.ugr.es Lehtomäki M... 6 members 5 repositories
Avatar ties456-2014-9 Reivari Esko eshereiv esko.h.reivari@student.jyu.fi Ihanainen Seela serielih seelaih@gmail.com ... 4 members 5 repositories
Avatar ties456-2015-1 5 members 0 repositories
Avatar ties456-2015-10 4 members 0 repositories
Avatar ties456-2015-2 Juha Moisio, juha.pa.moisio@student.jyu.fi Arttu Pekkarinen apj.pekkarinen@gmail.com Jani Marti... 5 members 0 repositories
Avatar ties456-2015-3 Arus Sahakyan arus.a.sahakyan@student.jyu.fi Veli-Pekka Oksanen veli-pekka.j.oksanen@student... 5 members 0 repositories
Avatar ties456-2015-4 Matti Ahinko matti.ahinko@gmail.com Timo Tammi timotammi@gmail.com Max Salminen makakrsa@studen... 4 members 0 repositories
Avatar ties456-2015-5 florian.akos.szabi@gmail.com isolhuht@student.jyu.fi seppo.v.tarvainen@jyu.fi tuomas.s.tenkane... 4 members 0 repositories
Avatar ties456-2015-6 5 members 0 repositories
Avatar ties456-2015-7 4 members 0 repositories
Avatar ties456-2015-8 5 members 0 repositories
Avatar ties456-2015-9 5 members 0 repositories
Avatar ties456-group5 group5 4 members 1 repository
Avatar ties456-matti-timo-max ## Team for making assignments for TIES456 **Team members:** - [Matti Ahinko](matti.ahinko@g... 3 members 3 repositories
Avatar ties456-pekkarinen 1 member 0 repositories
Avatar ties4560demos 4 members 0 repositories
Avatar ties471-harkkatyo-bump-mapping 3 members 0 repositories
Avatar ties471-ryhma4 2 members 1 repository
Avatar ties532 2 members 2 repositories
Avatar ties532-2012-group4 Best group there is! 4 members 1 repository
Avatar ties532-madlsperger-reiter 3 members 1 repository
Avatar ties5322012group7 Narcisse, ulilicht, peter, Samuli , Jessica . 1 member 0 repositories
Avatar tiesgroup2 7 members 0 repositories
Avatar tietokonegrafiikan-perusteet-opet Tietokonegrafiikan perusteet -kurssin opettajat ja demonpitäjät. 6 members 5 repositories
Avatar tietokonegrafiikan-perusteet-syksy2014 Aikavälillä 13.11.2014 - 30.1.2015 kehitetään verkko-opetusmateriaalia kurssille TIEA311 Tietokon... 17 members 1 repository